Lasteaia menüü:    04.12.-08.12.2023

                                              27.11-01.12.2023

 Kooli menüü:         04.12-08.12.2023

                                          27.11-02.12.2023

                                          


Kool ja lasteaed jätavad endale õiguse nädalamenüü jooksvaks muutmiseks seoses laste arvuga lasteaias.

Toitlustamise info!

Tuletame meelde, et Tartu Maarja Koolis kõik koolitoiduga seonduv – kogu infovahetus ja arvlemine toimub e-keskkonnas ARNO:

https://www.tartu.ee/et/uldhariduskoolid#koolitoit

Iga uue õppeaasta alguses tuleb lapsevanemal e-keskkonnas ARNO tellida oma lapsele koolitoit – valida koolilõuna pakett. Koolilõuna pakett tuleb valida kõigil vanematel ning ka tasuta koolilõuna taotlejatel.

Kui õpilane haigestub, siis tuleb märkida koolilõunast puudumine. Kui teavitate puudumisest ARNOs enne kella 15.00, siis saab loobuda toidust alates järgmisest päevast, kui pärast 15:00, siis ülejärgmisest päevast. Kui puudumisest ei teavitata või koolitoidust ei loobuta, jääb kohustus koolitoidu eest tasuda.

Lapsevanem tasub koolitoidu eest ARNOs sobiva pangalingi kaudu hiljemalt toitlustamiskuule järgneva kuu 10. kuupäevaks ARNO keskkonnas.

ARNO teavitab toitlustamiskuu kulust ja konto jäägist iga kuu viimasel päeval.  Teavituste saamiseks palume kindlasti lisada ARNOsse oma e-maili aadress.

ARNOsse ( www.tartu.ee/arno ) saab siseneda nii ID-kaardi, mobiili-ID, smart-ID kui ka pangalingi kaudu.

Küsimuste korral saab abi ka meililt: arno@tartu.ee


Toitlustamine  lasteaias (kodukorra järgi):

6. TOITLUSTAMINE

6.1. Lapsevanema või eeskostja avalduse alusel on võimalik lapsel süüa kolm korda päevas.

Lapsevanemal on võimalus tutvuda nädalamenüüga rühma infostendil, kodulehel ja ELIIS keskkonnas.

6.2. Kui laps puudub lasteaiast, siis võetakse vanema või eestkostja teatise alusel (mis on jäetud ELIISI keskkonda kirjalikult või suulises/sõnumi vormis kooli kööki) laps sööjate nimekirjast maha alates teatamisele järgnevast päevast. Samuti tuleb teatada eelneval päeval kella 15.00ks lapse tulekust lasteaeda pärast puudumist, et tagada talle toitlustus.

                              

 Osaleme EL koolikava toetusprogrammides, mille eesmärk on suurendada laste puu- ja köögivilja ning piima ja piimatoodete tarbimist ning edendada laste tervislike toitumisharjumuste kujundamist. Pakume lastele kvaliteetseid puu- ja köögivilju, piima (Saaremaa mahe täispiim 4-4,4%) ja piimatooteid.

 Oleme liitunud „Taimne teisipäev” üle-eestilise kampaaniaga, mis toetab laste tervislike toitumisharjumuste kujunemist haridustee osana.

Loe lähemalt

Pakume lastele kvaliteetset ja tervislikku mahetoitu, 20-50% toorainest on mahe.