Intuitiivpedagoogika kursus Maarja Koolis 28.-30. septembril

Esimest korda tulevad koos Eestisse Intuitiivpedagoogika õpetajad Pär Ahlbom, Merete Lövlie ja Sinikka Mikkola Rootsi Solvik Koolist. “Seni on eestlased käinud meie juures, nüüd tuleme meie teie juurde”- sellise sõnumi saatis Merete meiega kaasa juulis toimunud IP koolituselt  Solvikis.
Pär Ahlbom Mängud ja harjutused   Lapsed mängivad. Mängides nad kasvavad, arenevad ja õpivad. Selle põhieelduseks on teatav sisemine ja väline rahulolu. Läbi improvisatsiooni, vaba ja teadliku harjutamise ning mängimise, püüame me leida seda rahulolu ning musikaalsuse alget, mis ühtlasi aitab meil eristada sunnitud olekut vabast.


Merete Lövlie Maalimine  Kuidas leiab inimene loomingulisuse iseendas? Minu juures tehakse seda paberi ja värvidega, sest värvid kõnetavad meie sisemaailma kõige otsesemalt. Mina aitan sul värvide abil avada oma loovuse. Võõrad pildid kaovad ja sa leiad enda pildimaailma.


Sinikka Mikkola Werbeck laulu koolitus  Inimesel on hääl, mida on võimalik õppida katetest vabastama, kui end koolitada. Seega pole tarvis koolitada mitte häält, vaid inimest. Inimene vajab äratundmist, kuidas vabastada oma hääl takistustest, mis ei lase sellel vabalt kõlada ja seisavad justkui tee peal ees.

vaata lisaks http://intu.se/et        www.avatudmaailm.ee


Kursused algavad reedel 28. septembril 2012 kell 16.00 (saabumine) ja kestavad pühapäeva 30. septembri õhtuni (orienteeruvalt kuni 17.00). Päevakava täpsustub kohapeal. Töö gruppides vaheldub tee- ja söögipausidega. Taimetoitu teeb Marina Koho. Ööbimine koolimajas. Koolituse läbinud saavad tunnistuse.


Registreerimine ja info: irene.sargla@gmail.com kuni 15.septembrini. Kohtade arv piiratud.


Koolitustasu 110 EUR. Tasuda MTÜ Intuitiivkool

a/a 10220210042220 SEB pank. Selgitusse palun lisada oma nimi ja IP 28.-30.09.2012.


mängimiseni!

Eelmine
Kooliaasta algab 3. septembril aktusega
Järgmine
Tartu Waldorfpedagoogika Seminari kava

Sellel postitusel on 4 vastust

Uus lehekülg asub: intu.se, intu.se/et ei ole enam kasutuses.
Maarja
5. september 2012
Kas oleks võimalik ainult maalima tulla?
Eelarve on mul hetkel piiratud - olen invapensionil.
Anneli Laasi
6. september 2012
TERE
REDSTGFRSDDAJULKIHJYJGJGJYJYJYJGDAFERDTHG
ANTERO OJA
14. september 2012
TERE
CDGFSRDLDKFKGFGKDDGLFLGFKVKHK
DLGDAZMFFGMVVMHGRPUGLUGLYHLGLTGVLHERIUOHVBNMJKGYUTG
RAUNO
ANTERO
TIIU
ENN
IRENE
GERVIN
ELVE
14. september 2012
Email again: