Infopäev  7. mail „Toitumine, liikumine ja minu TERVE pere“ 

13. apr  kaja2557. Kommentaarid: 0
Infopäev, mis toimub 07.mail kell 10.00-16.00 veebis, on suunatud Eesti peredele, kus on muresid laste (õues)liikumises, -toitumises ja -söömisharjumustes.
Infopäevast:

Oleme koostöös teemaga haakuvate inimestega (Tagli Pitsi- toitumisekspert, Heili Heinaste-liikumisõpetaja, Siim Emajõe- suurpere näide ja Evelyn Esajas- koolitoidu valdkonna spetsialist) ja soovime Eesti peredele tutvustada toitumist ning menüü koostamist koolis ja -lasteaias, anda näpunäiteid toitumisest ning püüame vastuse leida küsimusele, kuidas süüa? Oleme selles valdkonnas spetsialistid ja- praktikud, Infopäev on meie vaatest ning muredest lähtuv, mida me igapäevaselt oma töös näeme ja kuuleme.

Lisaks on meiega ühinenud ka liikumisõpetaja, kes infopäeva jooksul viib pered nn.õue, ehk me üheskoos paneme infopäeval aktiivselt liikuma ja kaasa mõtlema oma laste toitumisest ning liikumisest tervikuna. Viimasena liitub meiega üks suurpere, kes annab näpunäiteid, kuidas edendada toitumist ja liikumist suures peres.

Infopäeva idee on alguse saanud murest, mida laste juures igapäevaselt oma töös näeme. Infopäeval edendame laste teadlikke valikuid toitumises ja -liikumises. Infopäev on kõigile osalejatele tasuta.

Infopäeva sisendiks meile ja väikene küsitlus peredele on siin:
https://admin.tai.ee/poll/index.php/936765?lang=et
Infopäevale registreerimine on siin: https://forms.gle/zxTepba28m2mCGdb9
Infopäeva reklaam FB sotsiaalmeedias on siin: 
https://www.facebook.com/events/923079281618250

Ikka head ja püsime terved
Eesti Koolitoidu Liit
Mob: (+372) 5596 0194; E-mail: eestikoolitoit@gmail.com

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: