Jaanus Rooba Direktor jaanus.rooba@raad.tartu.ee
Taimi Lorvi Sekretär taimi.lorvi@raad.tartu.ee
Kaja Rannamees Administraator kaja.rannamees@raad.tartu.ee
Helle Känd Kooliarst helle@maarjatugikeskus.ee
Ingrid Kondimäe Kooliõde Ingrid.kondimae@maarjakool.ee
Egne Randviir Sotsiaalpedagoog/Kompetentsikeskuse koordinaator Egne.randviir@maarjakool.ee
     
Klassiõpetajad    
Marju Vainikko
 I klass
Marju.vainikko@maarjakool.ee 
Martha-Liis Muttika   II klass
Marthaliis.muttika@maarjakool.ee 
Karin Arula III klass
Karin.arula@maarjakool.ee   
Elina Soieva Lapsehoolduspuhkusel 
Sigrid Pallasma   IV klass Sigrid.Pallasma@maarjakool.ee
Ivi Õunmaa
 V klass Ivi.ounmaa@maarjakool.ee
Tiina Eksi  VI klass Tiina.eksi@maarjakool.ee
Kadri Laanisto
 VII klass
Kadri.laanisto@maarjakool.ee 
Vahur Põldsam  VIII klass Vahur.poldsam@maarjakool.ee 
Nele Aun  IX klass Nele.aun@maarjakool.ee
Ann Särev Pikendatud õpe ja lisaõpe, eripedagoog Ann.sarev@maarjakool.ee
Leelo Varik Pikendatud õpe ja lisaõpe Leelo.varik@maarjakool.ee
     
Abiõpetajad    
Piret Lood
 I klass
Piret.lood@maarjakool.ee 
Õie Kalind
 I ja II klass
oie.kalind@maarjakool.ee 
Diana Veersalu
 II klass
Diana.veersalu@maarjakool.ee
Katrin Tammi   III klass
Katrin.tammi@maarjakool.ee 
Signe Jäämets
 IV klass
Signe.jaamets@maarjakool.ee
Raili Põim
 V klass Raili.poim@maarjakool.ee
Relika Kollom   VI klass
Relika.kollom@maarjakool.ee 
Terje Kiisler  
 VII klass Terje.kiisler@maarjakool.ee
Liina Laak
 VIII klass
Liina.laak@maarjakool.ee 
Maire Mina
 IX klass Maire.mina@maarjakool.ee
Liina Juhkam Pikendatud õpe ja lisaõpe Liina.juhkam@maarjakool.ee
Tiive Säre Pikapäevarühm, õpetaja Tiive.sare@maarjakool.ee 
Kaja Rannamees Pikapäevarühm kaja.rannamees@raad.tartu.ee 
Ingrid KondimäePikapäevarühmIngrid.kondimae@maarjakool.ee 
Jaanika Oolo  Pikapäevarühm  Jaanika.oolo@maarjakool.ee 
Maria Rammi  Pikapäevarühm  Maria.rammi@maarjakool.ee 
Eike Arjukese Pikapäevarühm eike.arjukese@maarjakool.ee 
Heli Kraav Pikapäevarühm heli.kraav@maarjakool.ee
Ülle Aukust Pikapäevarühm Ylle.aukust@maarjakool.ee
Tiia Kaljurand
Pikapäevarühm
tiia.kaljurand@maarjakool.ee 
Liisa Laanisto-Hochecker Lapsehoolduspuhkusel  
Terapeudid ja õpetajad
 
Heli KirsPikendatud õpe ja lisaõpeHeli.kirs@maarjakool.ee
Pille SüldrePikendatud õpe ja lisaõpePille.suldre@maarjakool.ee
Monika Kiho  Eripedagoog, ringijuht Monika.kiho@maarjakool.ee
Mari-Triin KirsKäsitööõpetajaMaritriin.kirs@maarjakool.ee 
Sirje Penjam
Õpetaja, ringijuht
Sirje.penjam@maarjakool.ee
Külli KasesaluSavitööõpetaja, ringijuhtKylli.kasesalu@maarjakool.ee
Küllike KollomKodundusõpetajaKyllike.kollom@maarjakool.ee
Kaupo Jõeveer   Kehaline kasvatus  Kaupo.joeveer@maarjakool.ee
Lii LaanojaKehaline kasvatusLii.laanoja@maarjakool.ee
Elina Paat Lapsehoolduspuhkusel
Elina.paat@maarjakool.ee 
Cornelis LakemanMuusikaõpetajaCornelis.lakeman@maarjakool.ee
Berth SarglaPuutööõpetajaBerth.sargla@maarjakool.ee
Vilje KirsLogopeed Vilje.kirs@maarjakool.ee
Kristiine-Nändi Hõim
Logopeed
Kristiine.hoim@maarjakool.ee 
Julia Pavlova Lapsehoolduspuhkusel
Julia.pavlova@maarjakool.ee 
Riina PaatsiPsühholoogRiina.paatsi@maarjakool.ee
Karmen Linnamägi
Psühholoog
Karmen.linnamagi@maarjakool.ee
Kristjan Tasa  Õpetaja  Kristjan.tasa@maarjakool.ee
Merje Malkki
EripedagoogMerje.malkki@maarjakool.ee   
Pärt Presmann Õpetaja Part.presmann@maarjakool.ee



Lasteaia personal

Gerli NekrasovEripedagoogGerli.nekrasov@maarjakool.ee
Maarja Punning
Eripedagoog  maarja.punning@maarjakool.ee 
Sirli Aosaar   HEVKO/logopeed 
sirli.aosaar@maarjakool.ee 
Anneli PiibarLasteaia õpetajaanneli.piibar@gmail.com
Maarja ZimmerLasteaia õpetajaMaarja.zimmer@maarjakool.ee
Anne Marii KalindLapsehoolduspuhkuselAnnemarii.kalind@maarjakool.ee 
Pille Soome
Lasteaia õpetaja
Pille.soome@maarjakool.ee 
Julia ProkofjevaÕpetaja abiJulia.prokofjeva@maarjakool.ee  
Kersti Täpsi Õpetaja abi Kersti.tapsi@maarjakool.ee 
Leela Kuldmäe
Õpetaja abi
 
Abipersonal
 
Alja TiškinaKokkAlja.tiskina@maarjakool.ee
Luule MälloAbitööline 
Mati SõrmusBussijuht 
Heiki TorniusMajahoidja
Triin KinguKoristaja 
Kuldar Narusk
Koristaja
 

Guido Jose Libetti Yanez

Koristaja
 
Vahur Matteus
Remonditöölinevahur.maarjakool@gmail.com