Jaanus Rooba Direktor jaanus.rooba@raad.tartu.ee
Monika Adamson
Õppe- ja arenduskoordinaator
monika.adamson@raad.tartu.ee 
Taimi Lorvi Sekretär taimi.lorvi@raad.tartu.ee
Kaja Rannamees Administraator kaja.rannamees@raad.tartu.ee
Helle Känd Kooliarst helle@maarjatugikeskus.ee
Ingrid Kondimäe Kooliõde Ingrid.kondimae@maarjakool.ee
Egne Randviir Sotsiaalpedagoog/Kompetentsikeskuse koordinaator Egne.randviir@maarjakool.ee
     
Klassiõpetajad    
Martha-Liis Muttika   I klass
Marthaliis.muttika@maarjakool.ee 
Karin Arula II klass
Karin.arula@maarjakool.ee   
Elina Soieva Lapsehoolduspuhkusel 
Sigrid Pallasma   III klass Sigrid.Pallasma@maarjakool.ee
Ivi Õunmaa
 IV klass Ivi.ounmaa@maarjakool.ee
Tiina Eksi  V klass Tiina.eksi@maarjakool.ee
Kadri Laanisto
 VI klass
Kadri.laanisto@maarjakool.ee 
Vahur Põldsam  VII klass Vahur.poldsam@maarjakool.ee 
Nele Aun  VIII klass Nele.aun@maarjakool.ee
Marju Vainikko  IX klass Marju.vainikko@maarjakool.ee
Ann Särev Pikendatud õpe ja lisaõpe, eripedagoog Ann.sarev@maarjakool.ee
Leelo Varik Pikendatud õpe ja lisaõpe Leelo.varik@maarjakool.ee
     
Abiõpetajad    
Pille Soome   I klass
Pille.soome@maarjakool.ee
Terje Kiisler
 I klass
Terje.kiisler@maarjakool.ee
Richard Rees II klass 
Relika Kollom   III klass
Relika.kollom@maarjakool.ee 
Piret Lood   IV klass
Piret.lood@maarjakool.ee 
Raili Põim
 V klass Raili.poim@maarjakool.ee
Katrin Tammi  VI klass  Katrin.tammi@maarjakool.ee
Liina Laak
 VII klass Liina.laak@maarjakool.ee 
Maire Mina
 VIII klass Maire.mina@maarjakool.ee
Liina Juhkam  IX klass Liina.juhkam@maarjakool.ee
Karin TormisPikapäevarühm Karin.tormis@maarjakool.ee
Tiive Säre Pikapäevarühm, õpetaja Tiive.sare@maarjakool.ee 
Kaja Rannamees Pikapäevarühm kaja.rannamees@raad.tartu.ee 
Ingrid KondimäePikapäevarühmIngrid.kondimae@maarjakool.ee 
Jaanika Oolo  Pikapäevarühm  Jaanika.oolo@maarjakool.ee 
Maria Rammi  Pikapäevarühm  Maria.rammi@maarjakool.ee 
Liisa Laanisto-Hochecker Lapsehoolduspuhkusel  
Terapeudid ja õpetajad
 
Heli KirsPikendatud õpe ja lisaõpeHeli.kirs@maarjakool.ee
Pille SüldrePikendatud õpe ja lisaõpePille.suldre@maarjakool.ee
Monika Kiho  Eripedagoog, ringijuht Monika.kiho@maarjakool.ee
Mari-Triin KirsKäsitööõpetajaMaritriin.kirs@maarjakool.ee 
Sirje Penjam
Õpetaja, ringijuht
Sirje.penjam@maarjakool.ee
Külli KasesaluSavitööõpetaja, ringijuhtKylli.kasesalu@maarjakool.ee
Küllike KollomKodundusõpetajaKyllike.kollom@maarjakool.ee
Kaupo Jõeveer   Kehaline kasvatus  Kaupo.joeveer@maarjakool.ee
Lii LaanojaKehaline kasvatusLii.laanoja@maarjakool.ee
Elina Paat Liikumisõpetaja Elina.paat@maarjakool.ee 
Cornelis LakemanMuusikaõpetajaCornelis.lakeman@maarjakool.ee
Berth SarglaPuutööõpetajaBerth.sargla@maarjakool.ee
Ülle VäljatagaLogopeedYlle.valjataga@maarjakool.ee
Vilje KirsLogopeed Vilje.kirs@maarjakool.ee
Julia Pavlova Psühholoog
Julia.pavlova@maarjakool.ee 
Riina PaatsiPsühholoogRiina.paatsi@maarjakool.ee
Karmen Linnamägi
Psühholoog
Karmen.linnamagi@maarjakool.ee
Kristjan Tasa  Õpetaja  Kristjan.tasa@maarjakool.ee
Merje Malkki
EripedagoogMerje.malkki@maarjakool.ee   
Pärt Presmann Õpetaja Part.presmann@maarjakool.ee

  
Lasteaia personal

Gerli NekrasovEripedagoogGerli.nekrasov@maarjakool.ee
Ene PõllupüüLasteaia õpetajaEne.pollupyy@maarjakool.ee
Anneli PiibarLasteaia õpetajaAnneli.piibar@maarjakool.ee
Maarja ZimmerLasteaia õpetajaMaarja.zimmer@maarjakool.ee
Anne Marii KalindLasteaia õpetajaAnnemarii.kalind@maarjakool.ee 
Julia ProkofjevaÕpetaja abiJulia.prokofjeva@maarjakool.ee    
Kersti Täpsi Õpetaja abi Kersti.tapsi@maarjakool.ee 
Abipersonal
 
Alja TiškinaKokkAlja.tiskina@maarjakool.ee
Luule MälloAbitööline 
Mati SõrmusBussijuht 
Heiki TorniusMajahoidja
Õie KalindKoristaja 
Silver LepikRemonditööline